جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 06 بهمن 1399

امدادرسانی به 5 مصدوم تصادف دو دستگاه تریلی و مینی بوس در محور نائین به اردکان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از تصادف دو دستگاه تریلی و مینی بوس در محور نایین به اردکان و مصدوم شدن 5 نفر از سرنشینان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد : جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان اظهار داشت : این حادثه در 500 کیلومتری پایگاه امداد و نجات امامزاده سیدنورالدین احمد محور (نایین به اردکان)به وقوع پیوست که پس از اعلام به مرکز هلال‌احمر، نیروهای پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر اردکان (مستقر در پایگاه امام زاده  سید نورالدین احمد )با یک دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان با بیان اینکه در این حادثه راننده تریلی مصدوم و نیاز به رساهاسازی داشت ،گفت : با اعلام این حادثه از سوی عوامل اورژانس و نیاز به رهاسازی مصدوم ، پس از امدادرسانی و رهاسازی مصدوم با ست نجات توسط نجاتگران هلال احمر ، بوسیله آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.

کمال آبادی با بیان اینکه در این حادثه 5 نفر مصدوم و به مرکز درمانی منتقل شدند، عنوان کرد : یکی از مصدومین مینی بوس نیز پس از اقدامات اولیه درمانی با آمبولانس هلال احمر به بیمارستان شهیدضیایی اردکان منتقل  شد.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *