جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 06 بهمن 1399

امدادرسانی امدادگران هلال احمر به 7 نفر حادثه دیده تصادف دو‌پراید در سه راهی فیض آباد تفت

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از تصادف دو پراید در سه راهی فیض آباد خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر فوت و پنج نفر مصدوم شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدویی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت : شامگاه گذشته بنا به گزارش اورژانس مبنی بر تصادف شدید دو دستگاه خودرو سواری پراید در سه راهی فیض آباد تفت نیروهای امدادی پایگاه امداد ‌و نجات جاده ای جاویدالاثر متوسلیان تفت به محل حادثه اعزام شدند.

رییس‌جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت : نیروهای امدادی هلال احمر پس از رسیدن به صحنه و ارزیابی ، بوسیله ست نجات چهار نفر از حادثه دیدگان را رهاسازی نمودند .

کهدویی با بیان اینکه دو نفر از حادثه دیدگان در صحنه بعلت جراحات وارده فوت نموده بودند عنوان کرد : چهار نفر از مصدومین بوسیله آمبولانس اورژانس و یک نفر بوسیله آمبولانس هلال احمر به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال یافتند .

رئیس‌ جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت : تلاش نیرو‌های امدادی از جمله اورژانس، هلال احمر ، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌ها در صحنه حادثه مشاهده می شد که این هماهنگی و همراهی می تواند در حوادث نیز کمک یار شود.

این مقام مسول با بیان اینکه این عملیات بمدت سه ساعت بطور انجامید کفت : در این حادثه چهار نفر از نیروهای امدادی بوسیله یک دستگاه امبولانس و خودرو نجات مشغول به امدادرسانی شدند .

وی در پایان خاطر نشان کرد : مردم در صورت بروز حوادث جاده‌ای به سرعت با شماره ۱۱۲ به هلال احمر تماس حاصل کنند تا با حضور به موقع نیروهای امدادی،‌ از میزان آسیب‌های حوادث جلوگیری شود.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *