جمعیت هلال احمر استان یزد

جمعه 15 اسفند 1399
آغاز طرح ملی یاس در شهرستان اشکذر

آغاز طرح ملی یاس در شهرستان اشکذر

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از اجرای طرح یاس ( یاران آسیب ستیز ) در این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح بر اساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف پذیرش مسوولیت اجتماعی و ترویج فرهنگ خود امدادی و دگر امدادی در حال برگزاریست.

اجرای طرح یلدانه و توزیع بسته های حمایتی به کودکان بد سرپرست مرکز سیدالشهدا اشکذر

اجرای طرح یلدانه و توزیع بسته های حمایتی به کودکان بد سرپرست مرکز سیدالشهدا اشکذر

اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در قالب طرح یلدانه ،با هدف ایجاد نشاط و خلق لحظات ماندگار در بین کودکان و نیز فعالیتهای بشر دوستانه ،پیام خود را به کودکان بد سرپرست مرکز نگهداری سید الشهدای اشکذر رساندند.

فرماندار اشکذر : داوطلبان هلال احمرتبلور آرمان زيباي نوع دوستي و  تلاش آميخته به مهر و عطوفت، ايثار و فداكاري انسان ها در گستره گيتي هستند.

فرماندار اشکذر : داوطلبان هلال احمرتبلور آرمان زيباي نوع دوستي و تلاش آميخته به مهر و عطوفت، ايثار و فداكاري انسان ها در گستره گيتي هستند.

فرماندار شهرستان اشکذر، با حضور در جمعیت هلال احمر شهرستان به مناسبت روز داوطلب، ضمن گرامیداشت و تبریک این روز به پرسنل این اداره، با بیان اینکه فعالیت‌های جمعیت هلال احمر منحصر به زمان وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی نیست؛ بر لزوم اجرای برنامه‌ها فرهنگی و اجتماعی در راستای پیشبرد اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر تأکید کرد.