جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 اسفند 1399

66 نجاتگر استان یزد واجد شرایط شرکت در آزمون درجه ایثار شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : 66 نفر از نجاتگران دارای درجه نجاتگر یکم این جمعیت واجد شرایط شرکت در آزمون درجه ایثار شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اشاره به برگزاری آزمون درجه ایثار اظهار داشت : برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری آزمون درجه ایثار برای نجاتگران جمعیت هلال احمر استان که پرونده آنها در کمیته کشوری جذب نیرو تایید شده و مجاز به شرکت در آزمون آمادگی جسمانی و مهارتی ایثار گردیده اند صورت خواهد گرفت..

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : دارا بودن درجه نجاتگر یکم، سپری شدن حداقل دوسال از صدور درجه نجاتگر یکم، کسب امتیاز لازم برای ارتقای درجه ایثار و دارا بودن نمره قبولی در آزمون جسمانی و مهارتی از جمله شرایط شرکت در آزمون ایثار است.

وی با اشاره به موارد آزمون ایثار عنوان کرد : موارد آزمون شامل دو بخش آمادگی جسمانی نظیر کوپر، دراز و نشست، انعطاف نیم تنه به جلو، دوی ۴۵ متر، پرش طول در جا، فشار موازی، پرش جفت دو طرف، دوی مارپیچ و معلق ماندن و دیگر آیتم آن آزمون مهارتی از جمله کمک های اولیه، جستجو و نجات در جاده، جستجو و نجات در آوار، جستجو و نجات در کوهستان، جستجو و نجات در محیط های آبی است.

حرازی زاده گفت: روزهای  13 و 14 بهمن ماه این آزمون در یزد برگزار و تیم داوری جهت برگزاری این آزمون از سازمان امدادونجات به استان اعزام خواهند شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد خاطرنشان کرد : این افراد پس از قبولی در آزمون ایثار به عنوان نجاتگر به هموطنان و هم استانی های خود خدمت خواهند کرد و همچنین با برنامه ریزی جمعیت هلال احمر ، استخدام های آتی جمعیت از بین اعضای داوطلبی که موفق به کسب درجه ایثار شده اند صورت می گیرد.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *