جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 06 بهمن 1399
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در مراسم تقدیر از مسئول و رابط گزینش هلال احمر استان :

کار در گزینش حساس و باید با دقت وظرافت عمل بشود تا بهترین ها انتخاب شوند

به مناسبت ١٥ دی سالروز تاسیس هسته های گزینش به فرمان حضرت امام خمینی (ره) از مسئول و رابط گزینش جمعیت هلال احمر استان یزد تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در مراسم تقدیر از مسئول  و رابط گزینش هلال احمر استان، اظهار داشت : کار در گزینش حساس است وباید با دقت وظرافت عمل بشود تا بهترین ها انتخاب شوند .

وی افزود :نیروهای انسانی بهترین سرمایه های سازمان هستند وتکریم همکاران موجب ایجاد انگیزه وایجاد فضای بانشاط در محیط کار می شود .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با تاکید بر اینکه نیروی انسانی هر نهاد و دستگاه به عنوان مهمترین رکن و سرمایه آن به شمار می رود، تصریح کرد: سازمانها و نهادها برای رسیدن به مرحله تعالی و ایده آل خود، به داشتن نیروی انسانی متخصص، متعهد، انقلابی و مومن نیاز دارند و برای تحقق این امر، کار گزینشگران نقش تعیین کننده ای دارد.

حرازی زاده از تلاش های مجموعه گزینش هلال احمر استان تقدیر و تشکر نمود و بیان داشت : با استخدام و آمدن افراد ناکارآمد و نالایق در هر دستگاه و نهادی ممکن است در آینده مشکلات و زیان های جبران ناپذیری  بوجود بیاید، وگزینشگران با انتخاب افراد اصلح، شایسته و مومن می توانند از بوجود آمدن بسیاری مشکلات جلوگیری نمایند

قابل ذکراست  درپایان از خدمات ارزشمند آقای محمد حسین زارع بیدکی بعنوان مسئول گزینش و خانم شجاع الساداتی بعنوان رابط خواهران گزینش تقدیر بعمل آمد .

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *