جمعیت هلال احمر استان یزد

سه شنبه 24 فروردین 1400
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر:

مشارکت اعضا کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه یزد در طرح ملی قرار مهربانی

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر معاون امور جوانان هلال احمر استان، مدیر کل امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه یزد و تعدادی از اعضای کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه یزد با اهدای خون در طرح ملی "قرار مهربانی" شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ وهاب نخل بند یزدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت :  در آستانه ولادت با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) ، با حضور 15 نفر از اعضا کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه یزد و تعدادی از اعضا جوانان ، داوطلبان و امدادگران هلال احمر شهرستان یزد  و معاونین هلال احمر و دانشگاه یزد در جهت کمک به هم نوع و ترویج فرهنگ اهدای خون در انتقال خون حضور یافتند.

نخل بند یزدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با اشاره به استقبال اعضای جوانان هلال احمر در اقدام خداپسندانه طرح "قرار مهربانی"  و اهدا 15 واحد خون گفت: نجات جان همنوع در هر لباسی باشد لذت بخش است امیداواریم با فرهنگسازی اهدای خون در بین جوانان بتوانیم میزان مشارکت جوانان را در سنت حسنه اهدای خون بالا ببریم.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد عنوان کزد :  جمعیت هلال‌احمر و نیروهای داوطلب و پرتلاش این مجموعه همیشه در کارهای خیر پیش قدم بوده و در مناسبت‌های مختلف سعی می‌کنند جلوه‌ای از گذشت و ایثار واقعی را به نمایش بگذارند.

گفتنی است طرح پویش "قرار مهربانی" با هدف تامین خون سالم برای بیماران به صورت سراسری در کشور با همکاری و هماهنگی ادارات کل انتقال خون و جمعیت هلال احمر و به صورت ماهیانه از ابتدای سال جاری شروع و تا پایان سال ادامه دارد که طی آن اعضای جوانان و داوطلبان هلال احمر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی خون اهدا می کنند.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *