جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 اسفند 1399

طرح ملی قرار مهربانی و اهدای خون و پلاسمای بهبود یافتگان کرونا با حضور جوانان هلال احمر شهرستان یزد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد از اجرای طرح ملی قرار مهربانی و اهدای خون و پلاسمای بهبود یافتگان کرونا با حضور اعضای جوانان هلال احمر شهرستان یزد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ وهاب نخل بند یزدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : تعدادی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با اهدای خون و پلاسمای خود به پویش «قرار مهربانی»و به رسم ایثار پیوستند.

نخل بند افزود:تعدادی از اعضا هلال احمر یزد با حضور در انتقال خون یزد و با شعار «اهدای خون هدیه برای نجات انسان ها»خون و پلاسمای خود را به بیماران نیازمند اهدا نمودند .

وی در ادامه گفت:طرح ملی قرار مهربانی به صورت سراسری در کشور با همکاری و هماهنگی ادارات کل انتقال خون و جمعیت هلال احمر و به صورت ماهیانه از ابتدای سال شروع و تا پایان سال ادامه دارد که در آن عضوهای داوطلب هلال احمر با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی خون و پلاسمای خود را جهت کمک به بیماران نیازمند اهدا میکنند.

این مقام مسئول بیان داشت :هدف از این طرح با توجه به کاهش اهدای خون و پلاسما به علت شیوع ویروس کرونا، تأمین خون و پلاسمای سالم برای بیماران است که در این میان تعدادی  نیز در حمایت از پویش «به رسم ایثار»خون و پلاسمای خود را اهدا کردند.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *