جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 مهر 1401
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد:

تیم های امدادی هلال احمر استان یزد برای خدمات رسانی راهی کربلا شدند

حرازی زاده، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: کاروان امدادی و درمانی هلال احمر استان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین به کربلا اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکترمحسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اشاره به اعزام کاروان امدادی و درمانی هلال احمر استان یزد برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در کربلا اظهار کرد: این کاروان شامل چهار دستگاه آمبولانس با 8 نیروی امدادی برای خدمات رسانی به زائران حسینی به کربلا اعزام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد  با اشاره به خدمات‌رسانی امدادگران در نجف و کربلا افزود: 12 نفر از نیروی امدادی هلال احمر استان، در مراکز درمانی نجف و عمود‌های مستقر در مسیر پیاده روی اربعین نجف به کربلا ( درمانگاه های هلال احمر) مستقر و خدمات امدادی و درمانی را به عهده دارند.

حرازری زاده ادامه داد: نیروهای امدادی و درمانی هلال احمر استان یزد تا سه روز بعد از ماه صفر به زائران اباعبد الله الحسین (ع) در کربلا و نجف خدمات ارائه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: افراد مختلفی با تخصص های پزشکی، مامایی، تکنسین دارویی، تکنسین پذیرش، پرستاری و نیروهای خدماتی از یزد به زائرین در کشور عراق خدمات مختلفی ارائه می دهند  ، ضمن آنکه داروهای مورد نیاز هم به طور متمرکز از طریق مرکز پزشکی سازمان حج و زیارت ارسال می شوند.

وی   با بیان ایکه امسال هم کلیه پایگاه‌های جاده‌ای هلال‌احمراستان در تمام مسیرهای مواصلاتی مجهز شده و آمادگی کامل خواهند داشت بیان داشت : 12 پایگاه امداد جاده‌ای استان، تیم واکنش سریع و ... در ایام اربعین در استان در حال آماده باش هستند.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *