جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 اسفند 1399

بازدید فرماندار اردکان از پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر خرانق

فرماندار اردکان از پایگاه امداد و نجات جاده ای این شهرستان در خرانق بازدید و دیدار و گفتگو با امدادگران و از زحمات آنان تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان اظهار داشت : در این بازدید که فرمانده سپاه اردکان, بخشدار خرانق, رئیس هلال احمر و عضو شورای اجرایی هلال احمر اردکان نیز حضور داشتند .

بهروز شهابی زاد فرماندار اردکان ضمن برشمردن اهمیت نقش امدادگران در جاده های بین شهری, حضور آنها را نقطه امیدی برای حادثه دیدگان و در راه ماندگان عنوان کرد.

ایشان با اشاره به استقرار بیش از نیمی از راه های مواصلاتی استان در اردکان, ایجاد و فعالیت سه پایگاه جاده ای هلال احمر را موجب اطمینان بخشی مسافران و رانندگان و باعث افزایش ضریب ایمنی و کاهش مرگ و میر ناشی از حوادث ترافیکی دانست و از برنامه ریزی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر و همچنین تلاش و حضور نجاتگران داوطلب تقدیر و تشکر کرد.

 فرماندار اردکان ابراز امیدواری کرد : بخشی از نیازهای پایگاههای هلال احمر شهرستان بویژه در حوزه تجهیزات تخصصی امداد و نجات با کمک صنایع مستقر در شهرستان تامین شود.

در ابتدای این بازدید جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان اردکان گزارشی از وضعیت کنونی پایگاههای امدادی هلال احمر را ارائه داد و بر لزوم نوسازی برخی اقلام و تجهیزات نجات موجود در پایگاه ها تاکید کرد.

در پایان این بازدید, فرماندار اردکان دستور احداث بلوار ورودی پایگاه هلال احمر و اورژانس را نیز صادر کرد.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *