جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 06 بهمن 1399

نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی : جمعیت هلال احمر امروز در کشور به عنوان یک سازمان پیشتاز در مباحث امدادی مطرح است.

رئیس و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم با نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ حسین نوید رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم اظهار داشت : جلسه شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم با حضور نماینده مردم خاتم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

نوید در ابتدا جلسه با بیان گزارش و فعالیتهای صورت گرفته در ایام شیوع بیماری کرونا و اقدامات صورت گرفته در شهرستان عنوان کرد :  این جلسه که در خصوص  اعلام  مشکلات و کمبود های جمعیت هلال احمر خاتم در حوزه امداد و نجات و امور عمومی شعبه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی  و اعضای شورای اجرایی صورت گرفت .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم افزود : جمعیت هلال احمر به عنوان قدیمی ترین خیریه کشوربا پشتوانه مردمی می تواند در بحران ها نقش بسزایی ایفا نماید که ثبات مدیریتی نیز در اعتماد عمومی و همچنین ارتقای جایگاه هلال احمر کمک نماید.

این مقام مسئول ضمن تقدیر و تشکر از نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اجرایی گفت: مشکلات پیش روی جمعیت و کمبود تجهیزات باعث کاهش سرعت و کیفیت خدمت رسانی به هموطنان می گردد که با پیگیری های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اجرایی بتوان تمام خواسته ها و نیاز های اعلامی تامین گردد.

در ادامه صباغیان نماینده مردم مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر به عنوان نهادی مردمی می‌تواند نقش مؤثری در آگاهی و اشاعه فرهنگ خود‌امدادی و نوع‌دوستی در جامعه ایفا کند، تصریح کرد: جمعیت هلال احمر امروز در کشور به عنوان یک سازمان پیشتاز در مباحث امدادی مطرح است.

وی با قدردانی از زحمات و خدمات خداپسندانه جمعیت هلال احمر گفت : مردم همیشه هلال احمر را دوست داشته و دارند و بزرگترین سرمایه هلال احمر ، احترام ،آرامش و اطمینانی است که مردم به این سازمان داشته و دارند  .

صباغیان با اشاره به خدمات خالصانه و ایثارگرانه داوطلبان اعضای هلال احمر، در حوزه امداد ونجات و  یاری رساندن به آسیب دیدگان در زمان حادثه  ، و همچنین در این ایام شیوع بیماری کرونا و فعالیتهایی که هلال احمر و اعضا آن انجام دادند بسیار موثر بود که مجموعه هلال احمر را ظرفیت خوبی برای شهرستان خاتم عنوان کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تعامل بیشتر نمایندگان مجلس و جمعیت هلال احمر بتوان گام های موثری برای حل چالش های پیش رو برداشت .

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *