جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 03 آبان 1400

مراسم معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با حضور مدیرعامل ، معاون منابع انسانی و پشتیبانی در محل فرمانداری شهرستان اشکذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد  با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های جمعیت هلال احمر در ارائه خدمت به مردم اظهار کرد: در هلال احمر همیشه جا برای کار و ارائه خدمت وجود دارد و خرسندیم که امروز کمک رسان در مبارزه با شیوع کرونا هستیم که کارهای خوبی توسط استان در این زمینه با همکاری کارکنان در شعب و مشارکت اعضا جوانان و امدادگران صورت گرفت.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن قدردانی از فعالیت بسیار خوب کارکنان ،امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر در امدادرسانی افزود:  جمعیت هلال احمر در راستای توسعه زیر ساخت ها و تسکین آلام بشری با اجرای برخی طرح های ملی و همچنین کمک به حادثه دیدگان و ارتقای سطح آموزشی انجام فعالیت می کند.

وی در خصوص انتصاب رئیس جدید جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر تاکید کرد: از زحمات آقای کریمی در این مدت قدردانی می نمایم و امیدواریم با روی کار آمدن آقای بزازاده با همکاری و تعامل هرچه بیشتر همکاران و امدادگران و داوطلبان اشکذر ، شاهد ارتقای شاخص های عملکردی و امدادی شعبه اشکذر در استان باشیم.

فرماندار شهرستان اشکذر در این مراسم با اشاره به برخی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان اشکذر، اظهار کرد: انتظار می‌رود جمعیت هلال احمر شهرستان ضمن استفاده از ظرفیت‌های استانی و کشوری، با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از حداکثر توان، ظرفیت‌های بالقوه شهرستان را به مرحله بالفعل برساند.

هادی‌نسب افزود: با توجه به شاخصه‌های مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری، جمعیت هلال احمر ذاتاً دارای هویتی جهادی است و باید همانند گذشته پویا و فعال و با انرژی مضاعف برای اقدامات بشردوستانه در صحنه حضور داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر در ادامه با تأکید بر افزایش خانه‌های هلال خاطرنشان کرد: فعالیت‌های داوطلبانه و مردم محور و توانمندسازی و ایجاد آمادگی در بین آحاد جامعه  باید در اولویت امور هلال احمر قرار گیرد تا در زمان بروز حوادث تا رسیدن نیروهای امدادی، هر فرد و خانواده امدادگر خود باشد.

در پایان این مراسم از زحمات آقای عباسعلی کریمی قدردانی و آقای سید کاظم بزاززاده بعنوان سرپرست جدید هلال احمر شهرستان اشکذر معرفی و حکم خود را دریافت نمود  .

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *