جمعیت هلال احمر استان یزد

جمعه 26 دی 1399

رهاسازی و نجات جان راننده تریلی در محور ابرکوه به یزد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از برخورد یک دستگاه تریلی با کامیون در محور ابرکوه به یزد و رهاسازی و نجات جان راننده توسط نجاتگران هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدویی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت : ساعت 15:30 امروزطی تماس اورژانس با  مرکز کنترل عملیات و هماهنگی هلال احمر استان مبنی بر تصادف یک دستگاه تریلی و کامیون در کیلومتر 55 یزد محور ابرکوه به یزد (گردنه علی آباد) اطلاع رسانی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت : با اعلام این حادثه بلافاصله نیرو‌های امدادی هلال احمر تفت مستقر در پایگاه جاده‌ای جاویدالاثرمتوسلیان با خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند و بوسیله ست نجات، راننده تریلی را رهاسازی و جان او را نجات دادند.

کهدویی عنوان کرد: پس از رهاسازی و اقدامات اولیه درمانی و آتل بندی، مصدوم توسط آمبولانس اورژانس به اولین مرکز درمانی انتقال داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی, از عموم مردم خواست که به محض مواجهه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره  112 مطلع سازند.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *