جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 03 آبان 1400

رهاسازی جنازه‌ای در آمبولانس سوخته توسط نجاتگران هلال احمر اردکان

یک دستگاه آمبولانس ویژه حمل جنازه عصر دیروز در حوالی شهرستان اردکان دچار حریق شد و متاسفانه منجر به مصدوم شدن راننده و سوختن جسد داخل این خودرو شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر اردکان ضمن اعلام این خبر گفت: محل وقوع این حادثه دلخراش ۷۰ کیلومتری محور اردکان - نایین بود که به دنبال این حادثه، عوامل هلال احمر اردکان مستقر در پایگاه امامزاده سیدنورالدین، جنازه سوخته شده‌ی متوفی را از داخل خودرو رهاسازی و خارج کردند.

وی زمان اطلاع به پایگاه امداد اردکان را ۱۷:۲۸ دیروز اعلام کرد و افزود: امدادگران اردکانی طی عملیاتی بعد از اطلاع از سوی ماموران‌ انتظامی عقدا، رهاسازی جسد سوخته از داخل خودرو را انجام دادند که این عملیات تا ساعت ۱۹:۱۰ ادامه یافت.

کمال آبادی با بیان این که عملیات‌ انتقال راننده آمبولانس مذکور نیز توسط نیروهای اورژانس نایین و اطفای حریق نیز از سوی ماموران آتش نشانی عقدا انجام شد.

به گفته وی، هنوز اطلاعات دقیقی از علت حادثه گزارش نشده است اما با توجه به اظهارات همراهان این خودرو که از اقوام متوفی بودند، جسد مربوطه از اهالی کرمان بوده که برای مداوای بیماری در تهران بستری و بعد از فوت در مسیر تهران به کرمان در ورودی شهرستان اردکان، خودرو حامل جسد دچار حریق‌ می‌شود.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *