جمعیت هلال احمر استان یزد

جمعه 26 دی 1399

دیدار سرپرست جمعیت هلال احمر اشکذر با فرمانده سپاه شهرستان /بسیاری از پیشرفتهای کشور مرهون تفکر بسیجی است

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با حضور در فرماندهی سپاه این شهرستان،از مجاهدتها و تلاشهای خالصانه مسئولین و خادمان مردمی این نهاد تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ همزمان با تشکیل سازمان بسیج به دستور امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در ۵ آذر ۱۳۵۸ در راستای بزرگداشت و پاسداشت خدمات این نیروی برخاسته از اراده مردمی، سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر با حضور در فرماندهی سپاه این شهرستان،از مجاهدتها و تلاشهای خالصانه مسئولین و خادمان مردمی این نهاد تشکر و قدردانی نمود.

بزاززاده در این دیدار بسییج را فهم درست اتحاد،اراده و اخلاص وجودی برشمرد و هوشمندی حضرت امام (ره) با تشکیل این نهاد برای جهانیان به اثبات رسید.

وی ضمن تشکر ویژه از همراهی و مشارکت بسیج در برنامه های داوطلب محور  با هدف رفع محرومیت زدایی در شهرستان و دستگیری از نیازمندان و خصوصا حضور در برنامه های امدادی بعنوان همراه همیشگی جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی نمود.در ادامه ایشان برنامه ها و شاخصهای اولویت دار جمعیت هلال احمر تا پایان سال جاری را برشمرد و ضمن دعوت از نیروهای داوطلب بسیج آمادگی خود را در ارتقای دانش و مهارت تخصصی تیمهای امدادی بسیج تاکید نمود.

تشکیل تیمهای تخصصی بحران در شهرستان،آموزشهای تخصصی در حوزه امداد و نجات، تشکیل هسته های اندیشه ورز و تحقیقاتی مشترک در رفع نیازهای شهرستان، مشارکت خیرین بسیجی در برنامه های متداول جمعیت هلال احمر از اهم موضوعات این جلسه بود.

در ادامه سرهنگ هاتفی فرمانده سپاه شهرستان اشکذر ضمن تقدیر و تشکر از محبتهای جمعیت هلال احمر که همیشه یاریگر بسیج در اجرای برنامه های خود بوده، همراهی و مشارکت نیروهای بسیجی را در برنامه های تخصصی هلال احمر را اعلام نمود.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *