جمعیت هلال احمر استان یزد

سه شنبه 24 فروردین 1400

جستجو و نجات دو خانواده در کمپ های کویر دروازه قرآن یزد

7 نفر از هموطنانمان به دلیل نا آشنا بودن با منطقه در کمپ های کویر دروازه قرآن گم شده بودند که با تلاش اعضای تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان یزد پیدا و به مکان امن منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ وهاب نخل بند یزدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : پس از اطلاع به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان مبنی بر گم شدن 2 خانواده ( 7 نفر ) در کم پای کویر دروازه قرآن  بلافاصله تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان یزد  برای پیدا کردن افراد به محل اعزام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت :   تیم امداد و نجات هلال احمر شهرستان یزد متشکل از 2  نیرو امدادی با یک دستگاه خودرو امدادی  به همراه عوامل نیروی انتظامی در محل حادثه حضور و مشغول جستجو و نجات شدند.

وی  با بیان اینکه این افراد به دلیل نا آشنا بودن با منطقه در کویر گم شده بودند، عنوان کرد : نیروهای امدادی پس از رسیدن به صحنه حادثه و پس از سه ساعت جستجو افراد گمشده را پیدا و به مکان امن انتقال دادند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت : تیم‌های امدادی جمعیت هلال احمر در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم میباشند و شهروندان در صورت بروز هرگونه مشکل می‌تواند با شماره سه رقمی 112 ندای امداد جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *