جمعیت هلال احمر استان یزد

جمعه 26 دی 1399

تصادف دو تریلی در محور تفت به شیراز/ رهاسازی راننده تریلی

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از وقوع تصادف دو تریلی در محور تفت به شیراز دو راهی نصرآباد خبر داد و گفت: در این حادثه یکی از رانندگان گرفتار در تریلی توسط نجاتگران هلال احمر رهاسازی و نجات یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جلیل کهدوئی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت با بیان اینکه ساعت 16:47 امروز تصادف دو تریلی در محور تفت به شیراز دوراهی نصرآباد گزارش شد، ابراز داشت: بلافاصله پس از اطلاع از حادثه نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای پایگاه جاویدالاثرمتوسلیان تفت به محل حادثه اعزام شدند.

وی بابیان اینکه در این حادثه متأسفانه راننده یکی از تریلی‌ها گرفتارشده بود، افزود: امدادگران هلال‌احمر با استفاده از ست نجات عملیات رهاسازی را انجام داده و مصدوم برای انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت بابیان اینکه در این عملیات چهار نفر نیروی عملیاتی به همراه یک دستگاه یک دستگاه خودروی ست نجات حضور داشتند، ابراز داشت: در صورت قرار گرفتن در وضعیت های اضطراری و پیچیده انواع حوادث و سوانح با شماره ۱۱۲ مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر تماس بگیرند.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *