جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 06 بهمن 1399

برگزاری مانور ترکیبی (آموزشی - میدانی) در خانه هلال شهرستان اشکذر

آگاهی بخشی و مهارت آموزی مفاهیم امداد و نجات و توانمند سازی روستائیان در قالب فعال سازی خانه های هلال از اولویتهای جمعیت هلال احمر اشکذر است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سیدکاظم بزاززاده سرپرست جمعیت هلال احمر اشکذر از شروع برنامه های ترکیبی امداد و نجات  با محوریت آموزشهای عمومی در راستای تیم سازی و تقویت عملکرد تیمها در برخورد با حوادث در شهرستان و گسترش آنها در خانه های هلال خبر داد.

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر  با یبان اینکه این مانور در خانه هلال روستای کافی آباد بخش خضرآباد برگزار شد ، گفت : این مانور که با مشارکت روستائیان و نجاتگران و مربیان و پرسنل جمعیت هلال احمر اشکذر انجام شد، تکنیک های امداد و نجات در آوار،فوریتهای درمانی و نیز تجهیزات امدادی شعبه  مورد ارزیابی قرار گرفت.

بزاززاده بیان داشت : خانه‌‌های هلال، خود نوعی هلال‌احمر کوچک به شمار می‌‌رود که در سطح شهرها از سوی مردم، ‏خیران و نیکوکاران و با همکاری شهرداری‌ها، مساجد و اصناف و در سطح روستاها از سوی ‏دهیاران، بخشداران و با مشارکت فرمانداری‌ها، شعب جمعیت هلال‌احمر تجهیز و مدیریت می‌شود که ‏با تشکیل این خانه‌ها تمام ظرفیت‌های خدمت‌رسانی جمعیت هلال‌احمر مبتنی بر نیاز هر منطقه احصا ‏و به کار گرفته می‌شود

.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *