جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 اسفند 1399

برگزاری دوره بازآموزی ابزار شناسی و نجات در کوهستان ویژه خواهران نجاتگر هلال احمر شهرستان یزد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت : دوره بازآموزی ابزار شناسی کوهستان و امداد نجات در کوه ویژه خواهران نجاتگر این شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ وهاب نخل بند یزدی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد اظهار داشت : در این دوره 20 نفر از امدادگران ونجاتگران خواهر  در این دوره توان افزایی شرکت و آموزش های ابزار شناسی و امداد نجات در کوهستان را فرا گرفتند.

وی با اشاره به هدف برگزاری این دوره با هدف توانمندسازی و افزایش مهارت‌های امدادی افزود: نجاتگران و امدادگران در این برنامه آموزشی و مهارتی، مباحث ابزارشناسی، طراحی کارگاه‌های نجات، گره‌ها و تجهیزات تخصصی نجات در ارتفاع را مرور و تمرین کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان یزد گفت : این جمعیت  در نظر دارد دوره های بازآموزی، توان افزای ویژه نجاتگران خواهر و برادر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار تا تمامی نجاتگران فعال در تیم های مختلف امدادی  آمادگی کامل و لازم در برابر هر گونه اتفاق ناگوار و بحران ها را داشته باشند و همواره آماده ارائه بهترین خدمات به مردم عزیزمان باشند.

نخل بند عنوان کرد: این دوره ها به صورت هفتگی ویژه آقایان و خواهران و طبق برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال این دوره ها مطابق اعلام شرایط ستاد مبارزه باکرونا برگزار می‌شود.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *