جمعیت هلال احمر استان یزد

دوشنبه 06 بهمن 1399

برگزاری دوره آموزشی امداد و کمکهای اولیه ویژه روستائیان بخش خضرآباد اشکذر

فراخوان آموزشی در راستای تقویت خانه های هلال،اولین دوره آموزشی امداد و کمکهای اولیه با محوریت خانه هلال کافی آباد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سیدکاظم بزاززاده سرپرست جمعیت هلال احمر اشکذر اظهار داشت : فراخوان آموزشی در راستای تقویت خانه های هلال،اولین دوره امداد و کمکهای اولیه با محوریت خانه هلال کافی آباد که در این دوره بانوان روستاهای کافی اباد،بامکان،کذاب حضور داشتند.

سرپرست جمعیت هلال احمر اشکذر گفت  دوره ها بارعایت پروتکل های بهداشتی در مکان مناسب برگزار و مفاهیم و سرفصلهای دوره  بصورت تئوری و عملی ارائه میگردد.

بزاززاده عنوان کرد : این دوره مبتنی بر نیاز محلی است که در آن گروه های مختلف جامعه بر اساس رده سنی و نیازهایشان در زمینه کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات در خانه های هلال آموزش می بینند.

وی خاطرنشان کرد: بعد از اتمام این دوره، اعضای آموزش دیده ضمن سازمان دهی در تیم‌های جوانان، امدادگران و داوطلبان، سایر آموزش‌های رسمی جمعیت هلال احمر را می‌بینند و با شرکت در مانور‌های محلی و سایر برنامه‌های مخصوص داوطلبان، آمادگی جامعه را در برابر حوادث و بلایا تقویت می‌کنند.

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *