جمعیت هلال احمر استان یزد

سه شنبه 24 فروردین 1400

اجرای طرح ناظران سلامت هلال احمر اشکذر

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر از اجرای طرح ناظران سلامت توسط جوانان هلال احمر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید کاظم بزاززاده ، با اشاره به اهمیت اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی برای قطع چرخه انتقال ویروس کرونا،بیان کرد:در این راستا طرح ناظران سلامت هلال احمر اشکذر از آذرماه سال جاری در شهرستان آغاز و تا کنون ادامه دارد.

او با بیان اینکه این طرح در قالب همکاری اعضای جوانان هلال احمر با بازرسان سلامت محیط وکار شبکه بهداشت شهرستان اجرا می شود،افزود:این طرح با هدف کنترل و نظارت برحسن اجرای پروتکل های بهداشتی در سطح اماکن عمومی و گروههای شغلی فعال اجرا می شود.

بزاز زاده اظهارکرد:درحالی این طرح تیم هایی متشکل از اعضای جوانان جمعیت هلال احمر و نماینده شبکه بهداشت و درمان به مراکز اداری، تجاری و عمومی سرکشی کرده و روند بازرسی ها را برابردستورالعمل ها به شبکه بهداشت و هلال احمر شهرستان گزارش می دهند.

رییس جمعیت هلال احمر اشکذر ادامه داد:در صورت استمرار عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی ، مراتب جهت اعمال دستور العمل های لازم به شبکه بهداشت شهرستان گزارش و برابر مقررات با متخلفین برخورد می شود.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۶ نفر از جوانان جمعیت  هلال احمر اشکذر با شبکه بهداشت شهرستان همکاری دارندافزود:این افراد در قالب تیم های ۲ نفره نظارتی درمحل های شهر و در بین اقشار مختلف مردم به ویژه اصناف و بازاریان فعالیت خواهند داشت.

این مسوول با اشاره به اینکه این طرح در مقاطع مختلف و بر اساس پیشرفت و شیوه بیماری کرونا تا پایان فصل زمستان ادامه خواهد داشت،اظهار داشت:نهادینه کردن فرهنگ رعایت پروتکل های بهداشتی نیز هدف دیگر جمعیت هلال احمر اشکذر در اجرای این طرح میان اصناف است.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *