جمعیت هلال احمر استان یزد

سه شنبه 24 فروردین 1400

اجرای طرح ملی کاروان سلامت در مناطق محروم هرات شهرستان خاتم

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم از اجرای طرح ملی کاروان سلامت از سوی جمعیت هلال احمر در مناطق محروم هرات‌ و ویزیت رایگان بیش از 50 نفر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان یزد ؛ حسین نوید رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم اظهار داشت : به منظور  حمایت از سلامت و کرامت انسان ها، کاروان سلامت  به مناطق روستایی و محروم شهرستان اعزام شد و نسبت به ویزیت، تحویل دارو و سایر خدمات به اهالی منطقه خدمات رایگان انجام شد.

نوید افزود: تیم های اعزامی کاروان سلامت شامل پزشک عمومی و متخصص، ماما، روانشناس، تکنسین دارو است که در منطقه هادی آباد به ۵٠ نفر خدمات ارائه شد.

 وی در ادامه گفت : معاینه رایگان جهت مردم مناطق محروم و خدمت رسانی به اقشار کم در آمد جامعه برای محرومیت زدایی در حوزه سلامت و بهداشت را یکی از اهداف اصلی این کاروان می باشد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم بیان کرد: در  اجرای طرح ملی کاروان سلامت در شهرستان قرارگاه شهید هادی و پزشکان به صورت داوطلب نیز همکاری داشته اند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزشی، مانور توان افزایی، همایش کوه پیمایی با حضور امدادگران، غبار روبی گلزار شهدا، اجرای طرح نیابت توسط اعضا و داوطلبان از دیگر برنامه های هلال احمر شهرستان در این ایام بوده است.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *