جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 مهر 1401

پیام تسلیت مدیرعامل هلال‌احمر استان یزد در پی درگذشت امدادگر داوطلب هلال احمریزد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان یزد در پیامی درگذشت امدادگر و مربی داوطلب جمعیت هلال احمر یزد مهندس حامد صدری زاده را به خانواده این امدادگر و جمعیت هلال‌احمر تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در پیام خود آورده است :

خبر رفتن امدادگر قدیمی و عزیزمان از بین ما، خبری ساده نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد. درس‌هایی در زندگی بسیاری از افراد نهفته است که می‌توان با دریافت نکات مثبت و کلیدی آن، مسیر زندگی خود را متحول ساخت و طور دیگری به ادامه زندگی نگریست. همچنین رفتن عزیزانی از بین ما به دیار ابدی و اثرات مثبت و عمیقی که در طول حیات‌شان در این دیار فانی بر جای گذاشته‌اند به ما یادآوری می‌کند و راه رسیدن به سعادت را نمایان‌تر. زندگی امدادگران نیز درس‌هایی این چنین به ما می‌آموزد.

درگذشت نجاتگر جوان و قدیمی جمعیت هلال احمر شهرستان یزد  که چندین سال بعنوان امدادگر و عضو سابق شورای اجرایی شهرستان یزد در این جمعیت و در فعالیتها و حوادث حضور موثر و درخشانی داشت چنان تلخ و سنگین است که به دشواری به باور می نشیند.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مراتب جان‌فشانی‌ها و تلاش‌های صادقانه این امدادگر جوان و داوطلب جمعیت هلال احمر یزد ، زنده یاد مهندس حامد صدری زاده در انجام فعالیت بشردوستانه، این مصیبت را به بازماندگان آن مرحوم، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر تسلیت عرض میکنم، برای وی از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

دکتر محسن حرازی زاده یزدی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد

مهندس حامد صدری زاده، امدادگر و مربی داوطلبگ  و عضو سابق شورای اجرایی هلال احمر شهرستان یزد که سابقه بیش از 8 سال خدمت داوطلبانه در هلال احمر شهرستان یزد و در سال 1392 عضو شورای اجرایی هلال احمر شهرستان یزد را در کارنامه خود داشت.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *