جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 مهر 1401

عملیات موفقیت آمیز نجاتگران هلال احمر مهریز / جستجو و نجات افراد گم شده در بیابان های منطقه کالمند مهریز

عملیات جستجو و نجات افراد گم شده در بیابان های منطقه کالمند مهریز بعد از ۱۲ ساعت سخت و نفس گیر با پیداشدن هر دو نفر مفقود شده پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ بنا به گزارش داده شده مبنی بر مفقوی دو نفر در بیابان های منطقه کالمند مهریز روستای ابراهیم آباد بلافاصله تیم های جستجو و نجات هلال احمر شهرستان مهریز به محل حادثه اعزام می شوند.

 در عملیات امدادی که با حضور مدیریت بحران ، نیروی انتظامی، محیط بانی  و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری پایگاه زین الدین انجام پذیرفت، افراد گم شده بعد از ۱۲ ساعت عملیات جستجو و نجات فشرده و طاقت فرسا پیدا شدند.

بعد از پیدا شدن دو فرد گمشده یکی از مفقودین به علت وخامت حال بوسیله آمبولانس هلال احمر به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.

 در این عملیات دو تیم عملیاتی در میدان از پایگاه امداد و نجات زین الدین و سه تیم آماده عملیات در شعبه مهریز حضور داشتند.  همچنین دو تیم عملیاتی از هلال احمر شهر انار در این عملیات جستجو و نجات حضور داشتند.

تیم‌های امداد این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم هستند و هموطنان در طول شبانه روز می توانند در صورت بروز مشکل با شماره سه رقمی ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *