جمعیت هلال احمر استان یزد

سه شنبه 12 مهر 1401

عملیات موفقیت آمیز تیم های امدادی هلال احمر یزد / جستجو و نجات فرد گمشده در روستای رشکوئیه

عملیات جستجو و نجات فرد گم شده در روستای رشکوئیه بعد از 10 ساعت عملیات سخت و نفس گیر با پیداشدن فرد مفقود شده توسط تیم های امدادی و مردمی پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ دکتر محسن حرازی زاده یزدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار داشت : بنا به گزارش داده شده مبنی بر مفقوی یک خانم سی ساله در روستای رشکوئیه منطقه گاریزات بلافاصله تیم های جستجو و نجات هلال احمر شامل تیم واکنش سریع از یزد و یک تیم امدادی از دفتر نمایندگی هلال احمر نیر با دو خودرو امدادی و یک موتور امدادی به محل حادثه اعزام می شوند.

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت : با کمک نیروهای محلی و بسیج و دیگر عوامل و ارگانهای امدادی کار جستجو و نجات فرد گم شده که یک خانم سی ساله بود را آغاز و خوشبختانه  تلاش مجموعه عوامل حاضر در منطقه به بارنشست و پس از 10 ساعت جستجو فرد مذکور در فاصله 40 کیلومتری روستا پیدا و تحویل خانواده شد.

حرازی زاده ضمن قدردانی از تلاش نیروهای امدادی در صحنه و موفقیت آمیز بودن عملیات که باعث خوشحال شدن یک خانواده گردید خاطرنشان کرد : تیم‌های امداد این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمت به مردم هستند و هموطنان در طول شبانه روز می توانند در صورت بروز مشکل با شماره سه رقمی ۱۱۲ ندای امداد و نجات جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *