جمعیت هلال احمر استان یزد

شنبه 06 آذر 1400

برگزاری دو مسابقه مهر یاد و پرتو صلح ویژه کودکان در یزد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: همزمان با هفته ملی کودک که با شعار " حال خوش کودکی ، رنگ خوش زندگی " است، دو مسابقه مهریاد و پرتو صلح در بین کودکان برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید جواد میرحسینی معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد اظهار داشت:  همزمان با هفته کودک 1400 که  با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» است دو مسابقه مهریاد و پرتو صلح ویژه کودکان در دو رده سنی 4 تا 8 سال و 8 تا 12 سال برگزار میگردد.

وی هدف از برگزاری برنامه‌های هفته کودک و این مسابقات را آگاه سازی افکار عمومی نسبت به اهمیت دوران کودکی و توجه به نیازها و خواسته‌های کودکی عنوان کرد و افزود: اینگونه برنامه ها با توجه به شرایط ناشی از کرونا و رنگ‌ بندی مخاطرات این بیماری با فراهم کردن زمینه مشارکت کودکان و نوجوانان و مخاطبان این برنامه‌ها به دو صورت مجازی اجرا می شود.

معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد گفت : مسابقه نمایش عروسکی مهریاد که کودکان میتوانند یک نمایش عروسکی با یکی از موضوعات دوستی و مهرورزی آشنایی با کیف کمک های اولیه ، وسایل نقلیه امدادی و یا تلفن های امدادی را اجرا نموده و فیلم آن را به همراه مشخصات خود به فضا مجازی اعلام شده ارسال نمایند.

میرحسینی با بیان اینکه همچنین مسابقه ملی پرتو صلح که با هدف ترویج مفاهیم و فرهنگ صلح و دوستی بین کودکان برگزار میشود بیان داشت : کودکان علاقمند جهت شرکت در مسابقه برداشت و تعریف خود از واژه صلح را  با عبارت " صلح یعنی .........." بیان و با استفاده از گوشی تلفن همراه بصورت افقی تصویربرداری نموده و اثر خود را با ذکر مشخصات به فضا مجازی اعلام شده ارسال نمایند.

وی خاطرنشان کرد : مهلت ارسال آثار در هر دو مسابقه تا تاریخ 15 آبان می باشد و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را در فضا مجازی ایتا به شماره 09931417686 با ذکر مشخصات ارسال نمایند.

 

 

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *