جمعیت هلال احمر استان یزد

چهارشنبه 13 مهر 1401

امدادرسانی نیروهای هلال احمر به 3 مصدوم در حادثه تصادف دو خودرو سواری در محور تنگ چنار مهریز

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از امدادرسانی به سه مصدوم تصادف دو خودرو سواری در محور تنگ چنار مهریز توسط نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ، حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت : در پی اطلاع از تصادف دو دستگاه خودرو سواری پژو405و پژو پارس  در جاده کنجکوه محور تنگ چنار نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای تنگ چنار به محل حادثه اعزام و عملیات امداد و نجات را آغاز نمودند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت : در این حادثه سه نفر مصدوم شدند که یک نفر از مصدومین بر اثر شدت بالای تصادف در خودرو گیر افتاده بودند که توسط  نجاتگران هلال احمر با ست نجات رهاسازی و پس از اقدامات اولیه درمانی توسط اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

وی با تقدیر از همکاری عوامل امدادی آتش نشانی و اورژانس و هلال احمر در این حادثه ، یادآورشد : نجاتگران هلال احمر در هر ساعت از شبانه روز آماده امدادرسانی هستند و شماره تلفن 112 پل ارتباطی بین مردم و صدای امداد جمعیت هلال احمر است و اطلاع رسانی سریع به هر نحو ممکن باعث کاهش آسیب در حوادث میشود.

کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *