جمعیت هلال احمر استان یزد

پنجشنبه 13 آذر 1399

به مناسبت روز جهانی بهداشت روان: دوره آموزشی آنلاین «آرامش بخشی ذهن و روان برای مقابله بهتر با ویروس کرونا» برگزار می‌شود

به مناسبت روز جهانی بهداشت روان دوره آموزشی «آرامش بخشی ذهن و روان برای مقابله بهتر با ویروس کرونا» به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، 10 اکتبر روز جهانی بهداشت روان نامگذاری شده است، به همین مناسبت دوره آموزشی «آرامش بخشی ذهن و روان برای مقابله بهتر با ویروس کرونا» توسط معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی و با همکاری جمعیت هلال احمر ایران به صورت آنلاین برگزار می شود.

 این دوره آموزشی به صورت رایگان و در قالب 6 مبحث با عناوین آیا واکنش‌های من به ویروس کرونا طبیعی است؟، مهارت‌های مدیریت استرس کرونا (بخش اول)، چرا در شرایط همه‌گیری اپیدمی کرونا، نباید نگران باشیم؟، مهارت‌های مدیریت استرس کرونا (بخش دوم)، نامه‌ای برای حامیان - شیوه مدیریت استرس در دیگران (در حمایت از بیماران و خانواده‌های آنها) و آموزش خودمراقبتی به کودک، ارائه می شود و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت خادم به نشانی www.khadem.ir  در این دوره آموزشی شرکت کنند.

لازم به ذکر است، گواهینامه دوره‌های آموزشی «آنلاین» پس از گذشت ۲۴ ساعت از شرکت در دوره و ثبت مشخصات فردی، در سامانه سایت خادم قابل دریافت خواهد بود.

 

 

 
کلمات کلیدی
محمد مهدی  اقبالی
تهیه کننده:

محمد مهدی اقبالی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *